باکس اصلاح سم تمام هیدرولیک مدل 1-800

اصلاح سم و توجه به سلامت و بهداشت سم گاو ها از دهه ها قبل مورد توجه اکثر محققین علوم دامی، دامپزشکان و دامپروان بوده است و امروزه اصلاح سم گاوها به صورت برنامه ریزی شده و منظم در کلیه دامداری های صنعتی انجام می شود.

در همین زمینه باکس ها یا فریم های مخصوص مقید سازی دام به طور گسترده ای جهت اصلاح سم مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر اصلاح سم در دامداری ها به صورت منظم و 2 تا 4 بار در سال برای هر گاو شیری و حتی تلیسه ها صورت می پذیرد که این افزایش تعداد دفعات اصلاح سم، باکس های سم چینی معمول که به صورت دستی (MANUAL) عمل می کنند را ناکارامد نشان می دهد. با استفاده از این باکس ها، مقید سازی حیوان با دشواری صورت گرفته و عملیات اصلاح سم با سرعت کمی انحام می شود. علاوه بر این، احتمال آسیب دیدگی حیوان طی مقید سازی و عملیات اصلاح سم نیز وجود دارد.

کمپانی KVK Hydra klov  دانمارک از بیش از 40 سال قبل در زمینه تولید و فروش باکس های مخصوص اصلاح سم فعالیت دارد. در طی این سال ها شرکت مذکور با مطالعه دقیق فنی و مکانیکی همچنین توجه به جزییات آناتومیکی سم گاو ورفتار شناسی این حیوان محصولات خود را ارتقا داده به طوریکه هم اکنون انواع باکس های اصلاح سم هیدرولیک ، نیمه هیدرولیک و برقی را تولید و عرضه می نماید.

یکی از محصولات این شرکت باکس اصلاح سم تمام هیرولیک مدل 1-800 است. این باکس امکان اصلاح سم دقیق و سریع تعداد زیادی دام را فراهم می کند و برای دامداری هایی با 1500 راس دام دوشا و بیشتر از آن کاملا مناسب می باشد.

باکس اصلاح سم تمام هیدرولیک

سرعت، دقت و فراهم شدن آسایش و ایمنی برای گاو و همچنین برای فرد اصلاح کننده سم از خصوصیات بارز این باکس تمام هیررولیک هستند.