چسب مخصوص بلوک گذاری سم گاو Hoof Tite

توضیحات کلی

Hoof Tite چسب مخصوص چسباندن بلوک چوبی و یا پلاستیکی روی انگشت سالم گاو به منظور جلوگیری از ایجاد فشار بر انگشت و سم آسیب دیده می باشد. این چسب از جنس پلی اورتان و به صورت دوقلو آماده مصرف است. برخلاف سایر چسب های مخصوص بلوک گذاری که به صورت پودر و مایع بوده و نیاز به آماده سازی دارند، Hoof Tite به صورت آماده مصرف و استفاده آن بسیار آسان است.

چسب سم hoof tite

محصول پیش رو ساخت کمپانی Chem Select آمریکا بوده در جعبه هایی حاوی 12 کارتریج 200 میلی لیتری ارائه می شود. چسب موجود در هر کارتریج برای چسباندن 8-10 بلوک کافیست.

مزایا
  • عدم نیاز به آماده سازی
  • استفاده آسان
  • کاهش زمان بلوک گذاری
  • کاهش ضایعات و هدر رفتن چسب در زمان بلوک گذاری
  • خشک شدن سریع به مدت 30 ثانیه
  • اتصال محکم و طولانی مدت بلوک گذاری روی انگشت
  • مقرون به صرفه

چسب سم hoof tite

روش مصرف

پس از اصلاح سم و نواحی بین انگشتی و دیواره خارجی سم را به خوبی تمیز و خشک کنید. سپس کارتریج چسب را درون اپلیکاتور قرار داده و لوله پلاستیکی مخلوط کننده (Mixing Tip) را به آن وصل نمایید.

با فشار بر اهرم اپلیکاتور مقدار مناسبی از چسب را روی بلوک پخش کرده و بلوک را بر سم سالم قرار داده و به مدت 30 – 60 ثانیه فشار دهید. پس از اطمینان از خشک شدن و سفت شدن چسب می توانید حیوان را رها کنید.

اپلیکاتور

پس از هر بار استفاده درب کارتریج چسب را جهت جلوگیری از خشک شدن محکم ببندید. همچنین جهت چسباندن هر بلوک از یک لوله پلاستیکی مخلوط کننده استفاده کنید.

موارد احتیاط

در صورت تماس با چشم، بلافاصله چشم ها را با آب فراوان و به مدت چند دقیقه بشویید و چنانچه چشم ها ملتهب شده و یا پلک ها به همدیگر چسبیده اند حتما به پزشک مراجعه نمایید.

در صورت تماس با پوست بلافاصله پوست را با آب و صابون بشویید و در صورت بروز التهاب و بثورات پوستی به پزشک مراجعه کنید. لباس های آلوده به چسب را قبل از استفاده مجدد بشویید.

در صورت بلعیدن چسب فورا مصدوم را به درمانگاه انتقال داده و از ایجاد تهوع در وی خودداری کنید. سعی کنید فرد مصدوم هوشیار بماند و از خوراندن هرچیزی به فرد بیهوش جدا پرهیز نمایید.

دور از دسترس کودکان و در محلی دارای تهویه نگهداری شود

چسب سم hoof tite

دانلود کاتالوگ